TZM5248B-GS18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TZM5248B-GS18
JLCPCB Part #
C6343530
Package
MiniMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 100nA@14V 18V 21Ω 500mW 600Ω ±5% MiniMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS