TZQ5248B-GS18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TZQ5248B-GS18
JLCPCB Part #
C7372092
Package
QuadroMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 100nA@14V 18V 21Ω 500mW 600Ω ±5% QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS