TSM4YJ502KR05
MFR.Part #
TSM4YJ502KR05
JLCPCB Part #
C7073966
Package
SMD,5x5mm
Description
13 250mW 5kΩ ±10% ±100ppm/℃ SMD,5x5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS