Y4023500R000Q9R
MFR.Part #
Y4023500R000Q9R
JLCPCB Part #
C4146503
Description
-55℃~+150℃ 300mW 500Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS