TR3B685M025C1200
MFR.Part #
TR3B685M025C1200
JLCPCB Part #
C4978602
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 25V 6.8uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS