TR3B685M025C1500
MFR.Part #
TR3B685M025C1500
JLCPCB Part #
C1957979
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 25V 6.8uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS