TR3A226K010C1000
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TR3A226K010C1000
JLCPCB Part #
C1953245
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 1Ω 22uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS