RNC55H8250FMRE7
MFR.Part #
RNC55H8250FMRE7
JLCPCB Part #
C3393486
Description
-65℃~+175℃ 125mW 825Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors