TBJA106K006RRSC0923
MFR.Part #
TBJA106K006RRSC0923
JLCPCB Part #
C6279733
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2.2Ω 450nA 6V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS