TNPW121075K0BYEA
MFR.Part #
TNPW121075K0BYEA
JLCPCB Part #
C4288422
Description
-55℃~+155℃ 333mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS