TNPW12107K50BYEA
MFR.Part #
TNPW12107K50BYEA
JLCPCB Part #
C4220838
Description
-55℃~+155℃ 333mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS