TNPW121062K0BEEA
MFR.Part #
TNPW121062K0BEEA
JLCPCB Part #
C4283122
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 333mW 62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS