CWR26HB336KCFA
MFR.Part #
CWR26HB336KCFA
JLCPCB Part #
C5106934
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 15V 33uF 800mΩ ±10% 2214 Tantalum Capacitors ROHS