ERJ-T14LK390U
MFR.Part #
ERJ-T14LK390U
JLCPCB Part #
C20024243
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 500mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS