TNPW12102K20BETA
MFR.Part #
TNPW12102K20BETA
JLCPCB Part #
C4197424
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount