CRCW121812K1FKEK
MFR.Part #
CRCW121812K1FKEK
JLCPCB Part #
C2144521
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 1W 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS