TNPW120692K0BETY
MFR.Part #
TNPW120692K0BETY
JLCPCB Part #
C7073161
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 92kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount