ERA-8VEB3400V
MFR.Part #
ERA-8VEB3400V
JLCPCB Part #
C6944643
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS