TNPW120612K0BETY
MFR.Part #
TNPW120612K0BETY
JLCPCB Part #
C4251634
Description
-55℃~+125℃ 12kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount