TNPW120673K2BETY
MFR.Part #
TNPW120673K2BETY
JLCPCB Part #
C3963082
Description
-55℃~+125℃ 250mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount