RNC55J5362DRR36
MFR.Part #
RNC55J5362DRR36
JLCPCB Part #
C1811809
Description
-65℃~+175℃ 125mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors