ERJ-P08F2051V
MFR.Part #
ERJ-P08F2051V
JLCPCB Part #
C3953978
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS