TNPW120669R0BYEA
MFR.Part #
TNPW120669R0BYEA
JLCPCB Part #
C1728367
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 69Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS