TNPW120659K0BYEA
MFR.Part #
TNPW120659K0BYEA
JLCPCB Part #
C1728564
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS