TNPW12066K20BYEA
MFR.Part #
TNPW12066K20BYEA
JLCPCB Part #
C1728505
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 6.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS