TNPW1206698KBYEA
MFR.Part #
TNPW1206698KBYEA
JLCPCB Part #
C4290869
Description
-55℃~+155℃ 250mW 698kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS