BFC238580751
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238580751
JLCPCB Part #
C3781296
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 700V、2kV 750pF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS