TNPW120668R1BYEA
MFR.Part #
TNPW120668R1BYEA
JLCPCB Part #
C1728371
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 68.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS