TNPW120668K1BYEA
MFR.Part #
TNPW120668K1BYEA
JLCPCB Part #
C4316901
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS