ERC702K1500FKEK500
MFR.Part #
ERC702K1500FKEK500
JLCPCB Part #
C3448066
Description
-65℃~+175℃ 2.15kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS