TNPW12065K36BECN
MFR.Part #
TNPW12065K36BECN
JLCPCB Part #
C4127331
Description
-55℃~+125℃ 250mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount