RN65E4271BRSL
MFR.Part #
RN65E4271BRSL
JLCPCB Part #
C1813558
Description
-65℃~+175℃ 4.27kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors