RWR81S1820DRB12
MFR.Part #
RWR81S1820DRB12
JLCPCB Part #
C1469109
Description
-55℃~+250℃ 182Ω 1W Wirewound Resistor ±0.5% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors