RNC55J4531BMR36
MFR.Part #
RNC55J4531BMR36
JLCPCB Part #
C3448083
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.53kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors