TNPW120658R3BETY
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW120658R3BETY
JLCPCB Part #
C4060472
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 58.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount