RP73D2B200RBTG
MFR.Part #
RP73D2B200RBTG
JLCPCB Part #
C1356639
Description
-55℃~+155℃ 200V 200Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS