TNPW120642K2BYTA
MFR.Part #
TNPW120642K2BYTA
JLCPCB Part #
C3971866
Description
-55℃~+125℃ 250mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount