RN65D7871FBSL
MFR.Part #
RN65D7871FBSL
JLCPCB Part #
C3398640
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors