BFC238052752
MFR.Part #
BFC238052752
JLCPCB Part #
C3786592
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 7.5nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS