TNPW120641K2BETY
MFR.Part #
TNPW120641K2BETY
JLCPCB Part #
C4185740
Description
-55℃~+125℃ 250mW 41.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount