RNC65J9313FRRE7
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC65J9313FRRE7
JLCPCB Part #
C3539822
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 931kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors