604D202G7R5GJ7
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
604D202G7R5GJ7
JLCPCB Part #
C3308572
Package
Plugin,D20.6xL46.8mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 2000uF 6.35mm 7.5V 插件,D20.6xL46.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded