TNPW12063K40BETY
MFR.Part #
TNPW12063K40BETY
JLCPCB Part #
C4302225
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount