TNPW120634K0BETY
MFR.Part #
TNPW120634K0BETY
JLCPCB Part #
C4103466
Description
-55℃~+125℃ 250mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount