RER55F1R27RC02
MFR.Part #
RER55F1R27RC02
JLCPCB Part #
C1573766
Description
1.27Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance