TNPW120630K0BETA
MFR.Part #
TNPW120630K0BETA
JLCPCB Part #
C1729830
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount