RN732BTTD94R2F25
MFR.Part #
RN732BTTD94R2F25
JLCPCB Part #
C4017295
Description
-55℃~+155℃ 125mW 94.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS