TNPW1206309RBYEA
MFR.Part #
TNPW1206309RBYEA
JLCPCB Part #
C1728638
Description
-55℃~+155℃ 200V 309Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS