RER65F90R9RC02
MFR.Part #
RER65F90R9RC02
JLCPCB Part #
C1570215
Description
10W 90.9Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance