TNPW1206909RBYEA
MFR.Part #
TNPW1206909RBYEA
JLCPCB Part #
C1729942
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS